O NÁS

O kavárny se stará celá naše rodina s týmem perfektních kolegů. Jsme vděční, že jsme mohli vytvořit dvě rozdílné kavárny, ale do každé jsme otiskli kus sebe. 

Přejeme si, aby zákazníci odcházeli pokaždé spokojení!

Naše dorty

Každý den připravujeme čerstvé zákusky, koláče a dorty. Zakládáme si na tom, abychom používali poctivé suroviny, takže si můžete být jistí, že si u nás dáte opravdovou vyšlehanou živočišnou šlehačku.

Vybírat si můžete z klasických dortů, vždy máme i ovocné a samozřejmě připravíme i speciální dorty podle vašich chutí a představ. Dorty na objednávku můžete objednat i na e-shopu.

Naše káva a čaje

Rádi dotahujeme věci do posledního puntíku, o čem svědčí nabídka kávy a čaje. Kávu připravujeme ze směsí zrn, které jsme s pražírnou namíchali, aby měla perfektní vyváženou chuť. 

Stejnou péči věnujeme i čajovým směsím, které zase mícháme sami a ručně dáváme do čajových  sáčků. 

Snídaně a tapas

Na obou místech po celý den připravujeme pokrmy ze snídaňových menu. Nabízíme různé druhy tapas a každý den vaříme i polévku kterou vám naservírujeme s naším domácím pečivem. 

Oslavy a degustace

Nechte staroti s organizací oslavy na nás. Rezervujte si u nás místo, domluvíme se na pohoštění a vy si v klidu užijete party se svými blízkými. 

Kromě oslav na objednávku připravujeme i degustační menu, během kterého vám budeme ke stolu nosit naše mini dezerty, drobné občerstvení a nápoje dle domluvy.

Rodina Klabíkova
Rodina Klabíkova